Ana sayfa Genel Yapısal bedenlenmenin enerjetik sentezi

Yapısal bedenlenmenin enerjetik sentezi

ESSE Energetic Synthesis of Structural Embodiment
Yapısal bedenlenmenin enerjetik sentezi


Wawww ne kadar müthiş bir cümle değil mi? Hele birde enerji nin dilini bilmiyorsanız çok havalı.
Acces Consciousness sisteminin içinde beden proseslerinin bedenlerde ki ihtiyacı karşılaması tartışılmaz . Yaptığım her seansta bu değişimi ve dönüşümü çok iyi gözlemliyorum . Beden proseslerini sık sık uygulayan Suzy Godsey ESSE yi geliştiriyor . Her yaptığım seans sonrası iyi ki eğitimini almışım diye kendimi tebrik ediyorum. Çünkü gerçekten Türkiye de sayımız az.
ESSE bir teknik değil, bir enerji. Başlı başına kendisi çalışıyor . Naif , yumuşak, sakin, derin ve hafif çalışan buna rağmen etkisi çok güçlü bir enerji .Ve her bedende farklı çalışıyor . Seanslarımda gördüğüm bir şey var ki bedenler ESSE yi istiyor ve çok ihtiyaçları var.
Peki bu ESSE ne işe yarıyor. Bedenler kayıt yapıyor. Kaygılarımızı, korkularımızı, endişelerimizi, yargılarımızı kaydediyor .Hatta bize ait olmayanları bile kayda alıyor. ESSE bu kayıtları fasya üzerinde çalışarak yok ediyor . Bedene kayıtlı yargıların sebep olduğu kısıtlamaları çözüyor .Enerji bedeninize masaj yaptırdığınızı düşünün .Her seans sonrası geri dönüşümler çok farklı, ortak olan tek şey var .Çok rahatladım ama spor yapmış gibi yorgunum .Üstüne bir de uyursanız şahane.
Seans sırasında bedenle moleküler olarak bağlantıya geçiyorum . Ve bedenler konuşuyor. Bedenin istediği şekilde ve istediği yerden başlıyor ve bitiriyorum. ESSE enerjisi bedenin kasları, kemikleri, dokuları ve enerjisiyle iletişime geçiyor . Moleküler bağlantıyla ESSE bedene nüfuz ediyor ve yapması gerekeni yapıyor. Kaslardaki gerginliği alıyor . Hareketlerin sınırlamasını kaldırıyor .Yara izlerini iyileştiriyor .Her seansta ben ve bedenim, diğer bedenle oyun oynuyor .Her beden ESSE yi tecrübe etmeli. Bedenlerinize bunu yaşatmalısınız . Onların buna ihtiyacı var. Deneyimlediğiniz de beni daha iyi anlayacaksınız.