Ana sayfa ACCESS BARS

ACCESS BARS

Yaşamınız tam istediğiniz gibi değil mi? Daha fazlasını mı

istiyorsunuz?

Kendinize özen göstermeye ve kendinizi beslemeye istekli olsaydınız ne olurdu?

 

Olmasının imkansız olduğuna karar verdiğiniz her şey, olmanın kapılarını açsaydınız ne oldu?

Hayal etmeye bile cesaret edemediğinizden daha şaşırtıcı ne olurdu?

Access Bars soruları yaşamınızı değiştirmek için birer araç olarak kullanır.

Access Bars Amerika’da Gary Douglas tarafından geliştirilen dönüştürücü bir enerji çalışmasıdır. Access bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirebilmemiz için bizlere her  an kullanabileceğimiz araçlar sunar.

Access Barsın hedefi, kendimizi değiştirerek hayatımızdaki dramaları, travmaları değiştirebilme olasılığını arttıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getirmektir. Access, farklı bir hayatımız ve farklı bir realitemiz olabilmesi için bize hayatımızda iyi gitmeyen şeyleri değiştirmemize yardımcı olacak araç ve teknikleri vermek için tasarlanmıştır.

NEDİR BU ARAÇLAR?

Başımız da adına bar dediğimiz 32 nokta bulunmaktadır. Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olduğumuz tüm düşüncelerin,fikirlerin,tutumların,kararların,inançların,travmaların,elektromanyetik bileşenlerini depolar .Barlara hafifçe dokunarak buradaki elektrik yükünü salıveririz. Yaşamımızdaki sınırlamaları temizlemeye başlar, ilerlememizi engelleyen sabit bakış açılarını, yargılamaları, olumsuz duyguları ve sınırlayıcı inançları sileriz.

Her bir bar seansı dokunulan her noktanın sorumlu olduğu alanda hayatımızdaki 5-10 000 yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlayacaktır. Bu inanılmaz derecedeki rahatlatıcı deneyim hayatınızda değiştirmek istediğiniz tüm alanlardaki tüm kısıtlamaları  ortadan kaldıracaktır. Sadece çok daha fazlasını almayı arzulayarak ve yapmaya daha az çaba sarfederek arzuladığınız her şeye sahip olabilirsiniz. Access Bars seansı almak veya öğrenmek bunu geliştirmenize ve  çok daha fazlasının hayatınızda karşınıza çıkmasına izin verecektir.

Access Bars tüm dünyada binlerce insana, uyku, sağlık, kilo, para, seks, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti.

Peki sen hayatını değiştirmeye hazır mısın ?